5.-8.august 2021

Naiste väe ja meelerahu retriit

Aeg sinule, armas naine, et leida meelerahu, vägi ja oma sisemine kuninganna

Meelerahu ja väe retriit  pakub sulle võimalust, et äratada oma sisemine kuninganna!  Retriidi käigus kogeme, kuidas nautida täielikult naiseks olemise voolavat energiat, kuidas olla heas kontaktis ja harmoonias oma tõeliste soovidega. Avastame mängulisust ja olemise rõõmu. 

Lubame omale 3 päeva jagu avastamisrõõmu, maagilist transformatsiooni, liikumist, tantsu, naeru, vaikust, uue loomist, armastust.

Naiste retriit on sulle kui sa:

naiste väeretriit

Mida me teeme ja kogeme?

Vabastame oma keha ja vaimu stressist ja pingetest, seda nii spetsiaalsete praktikate abil  kui traditsioonilisel sauna  ja tule rituaalil. Vaatame oma südamesse, toome oma kehasse puhast energiat jooga ja energiatantsu abil, avastame naiseks olemise mängulist poolt,  tutvume eri arhetüüpidega, tantsime, naerame, hingame, mediteerime ja mõtiskleme, kehtestame, vabastame, hellitame ja mängime. Räägime ka, mis on tegelikult tantra, mis on polaarsus, teadlikust seksuaalsusest ja selle praktiseerimisest. Kindlasti jääb pisut aega ka omaette olla ja kõike kogetut settida lasta. 

Retriit sobib kõigile, kes soovivad kogeda tõelist rõõmu naiseks olemisest – eelnev kogemus vaimsete praktikate näol ei ole vajalik aga tsutike avastamislusti tuleks küll kaasa võtta!

Siin ka väike video, kus räägin põgusalt, mida me teeme ning allpool ajakava. Kes soovib täpsemaid tegevusi ja sisu teada, palun võtke ühendust ja räägime üle!

15.00 Avatseremoonia ja tutvumisring

16:00 Keha pingetest vabastavad tehnikad

18.30 Õhtusöök

20:00 Energiatants 

23:00 Öörahu

8:00 Hommikune praktika energiate ergutamiseks

10:00 Hommikusöök

11:00 Päeva avaring ja tegevused – loeng ja praktikad

13:00 Lõunasöök 

13:30 – 15:30 Paus vaikuses iseendale 

15: 30 –18:00  Pärastlõunased praktikad

19:00 Õhtusöök

20:00 – 22:00 Sauna, tule ja enesehoolitsuse rituaal 

23:00 Öörahu

8:00-10:00 Jooga

10:00 Hommikusöök

11:00-13:15 Ennelõunane loomisring

13:45 Lõunasöök

14:15-16:00 Vaba aeg looduses jalutamiseks

16:00-18:00 Pealelõunane loeng ja harjutused

18:30 Õhtusöögi loomine

20:30-21:30 Südamemeditatsioon

23:00 Öörahu

8-10:00 Energiatants ja jooga

10:30 Hommikusöök

11-12:00 Lõputseremoonia, kallistused.

Laagri programm on üles ehitatud nii, et on oluline kohal olla algusest lõpuni, seega kui soovid osaleda, siis palun tee omale need päevad täiesti vabaks. Laager algab neljapäeval, 5.augustil kell 15 ja lõpetame 8.augustil  kell 12.

Laagrit viib läbi Andra Saimre, tantra jooga õpetaja, holistiline coach ja reiki õpetaja, loe rohkem siit.

Laager toimub Kessulaiul, sõidame sinna ühiselt koos Virtsust, seega umbes tund aega tuleks arvestada ka paadisõiduks. 

Panus retriidi eest:

390 eur (registreerides peale 1.04.2021) 

360 eur (registreerides hiljemalt 10.aprill.2021)

Hind sisaldab: 8 maitsvat vegan söögikorda s.h. joogivett, taimeteed jms, majutust looduskaunis kohas mere ääres, mitmekülgset ja hoolikalt läbimõeldud programmi, uusi teadmisi ja kogemusi. 

Registreerimisel tuleb tasuda koha tagamiseks tagastamatu deposiit 50%, ülejäänud 50% hiljemalt 10.06.2021.

lootus

Osalejate kogemused

Andra naistelaager annab suurepärase ülevaate jooga olemusest ning laseb osalejal endal enda avastamisega algust teha. Laagris ei teki kordagi tunnet, et sa pole õiges kohas ning kui see läbi saab, siis on kahju ning raske sellest meeleolust lahkuda. Andra ise on õpetajana armas, hooliv ning tekitab igas osalejas tunde, et temaga tegeletakse personaalselt 🙂 Soovitan soojalt - laager on suurepärane võimalus argielust mõneks päevaks eemale saada ning midagi tõeliselt meeldivalt ainult iseendale pakkuda!
Enel
Laager oli imetore, kõike oli parasjagu ja 3 ööpäeva tundusid nädalana! Mulle meeldis väga hommikune jooga, lõkketseremoonia ja tantsud.
Merit
Väga mõnus tasakaal oli praktikate ja vaba aja vahel ning teooria osa vahel. Oli aega analüüsida, endast läbi lasta ja kinnistada. Imehea ja naudinguid täis toit.
Liina
Need päevad olid hästi mõnusa energia, voolavuse ja väega ühisolemised. Aeg oli mõnusalt täidetud, samas jõudis ja enesega olla. Kogesin ka väljakutseid ja võitlust endaga, mis päädis mõnusa rahuloluga. Laagri korraldus ja toit oli super.Mulle meeldis, et tegime mitmeid erinevaid praktikaid.
Helen
Olen õnnelik, et otsustasin retriidile tulla. Saavutatud meelerahu nende päevade jooksul on imeline. Tänan imemaitsvate söökide eest ja korraldus oli suurepärane.
Karin
Kehalised ja vaimsed praktikad on tasakaalus, sai nutta ja naerda, võrratud, väekad naised ümberringi. Fantastilised, maitsvad söögid ja koht. Super!
Kersti
Läksin Andra poolt korraldatud Naitselaagrisse, et igapäevasest rutiinist eemalduda ja kogeda midagi uut. See, kuidas Andra mängulise kergusega juhendas töötubasid, lahendas erinevaid olukordasid ja hoidis ruumi oli muljetavaldav. Naistelaager oli väga hästi ülesehitatud oma erinevate vaimsete ning füüsiliste praktikatega, mida omakorda toetas tervislik toitumine (taimetoidud) Oli väga vabastav ja lõõgastav nädalavahetus, mida kordan hea meeelga ja soovitan seda kogemust ka teistele.
Kaja
Tänan imelise nädalavahetuse eest! See oli justkui paradiisis kõik. Uued teadmised ja praktikad, huvitavad naised, megaenergia meid saatmas. Huvitav programm, üliäge koht, superkorraldus, toitlustus ja mega ilm.

Fotomeenutus varasematest retriitidest

Scroll to Top