Naiste meelerahu ja väelaager

Nädalavahetus argirutiinist eemal, et toetavas keskkonnas luua endas rohkem harmooniat ja rahulolu

Meelerahu ja väelaager  loob sulle võimaluse, et teha endale väike restart, luua endas rohkem meelerahu ja sädet.   Laagri käigus tõstame oma vibratsiooni jooga praktika abil, puhastume tule ja veel rituaalil, õpime, kuidas luua oma elus rohkem õnnelikkust, kuidas saada parem kontakt oma intuitsiooniga  ja olla harmoonias oma tõeliste soovidega. Meie päevades on mängulisust ja olemise rõõmu. 

 Aitan Sul luua oskusi, et elada oma igapäeva elu teadlikumalt ja õnnelikumalt. Kindlasti saad ka rohkem teada jooga filosoofiast ja tantrast ning kuidas ja miks kõike seda oma argiellu integreerida.  Hommikuid alustame joogaga, päev on sisustatud lõbusa liikumise, praktiliste harjutuste ja tarkuseteradega. Oma aeg on kindlasti tantsul,  sauna rituaalidel, tule rituaalidel, veel ja muidugi naerul.

See laager on sulle kui sa:

Mida me teeme ja kogeme?

Loome uut ja puhast energiat oma kehasse nii jooga kui tšakra tantsude ja meditatsiooni abil. Töötame vee-tule-maa ja õhu elementidega, treenime end kuulama oma intuitsiooni ja teisi inimesi, puudutame ka teemasid nagu autentne ja vägivallatu suhtlemine, teadlik seksuaalsus, loomulikult tantsime, liigume, naerame!

NB! Laagris on digidetox, st. see on elektrooniliste seadmetevaba laager, et olla täielikult kohal nii füüsiliselt kui mentaalselt ning anda endale argirutiinist väljatulekuks parimad võimalused.

Ajakava: Laager algab neljapäeval kl 12:00 ja lõpeb pühapäeval kell 14:00, oluline on kohal olla algusest lõpuni, nii et tee endale need päevad täiesti vabaks!

Panus laagri eest:

400 eur

Hind sisaldab: 9 maitsvat vegan söögikorda, taimeteed ja maitsevett kogu laagri ajal, majutust looduskaunis kohas mere kaldal, sauna laupäeva õhtul, mitmekülgset ja hoolikalt läbimõeldud programmi, uusi teadmisi ja kogemusi ja kindlasti ka uusi toredaid sõpru! 

Laager toimub looduskaunis kohas Läänemaal

Läbiviijast

Laagrit viib läbi Andra Saimre. Viimased kuus aastat on Andra end põhjalikult koolitanud ja arendanud joogakoolis Taimaal ja Indias, läinud süvitsi iidsesse jooga filosoofiasse, tantrasse ja teadliku seksuaalsuse ja suhete teemadesse. Andra on  läbinud Agama Yoga-s jooga tasemeõppe 600h ulatuses (Yellow Sash) ning Dvine Yoga 200hRYS joogaõpetaja kursuse. 

Andra on ka reiki meister, naeru jooga koolitaja ning elutreener ehk lifecoach, kes aitab inimestel soovitud muutused oma ellu tuua.   Andra on järjekindel õppija ja avastaja ning armastab inspireerida inimesi end arendama  ja proovima midagi uut, vaadata ka igapäevaseid asju täiesti uue ja sügavama pilguga.

lootus

Osalejate kogemused

Andra naistelaager annab suurepärase ülevaate jooga olemusest ning laseb osalejal endal enda avastamisega algust teha. Laagris ei teki kordagi tunnet, et sa pole õiges kohas ning kui see läbi saab, siis on kahju ning raske sellest meeleolust lahkuda. Andra ise on õpetajana armas, hooliv ning tekitab igas osalejas tunde, et temaga tegeletakse personaalselt 🙂 Soovitan soojalt - laager on suurepärane võimalus argielust mõneks päevaks eemale saada ning midagi tõeliselt meeldivalt ainult iseendale pakkuda!
Enel
Laager oli imetore, kõike oli parasjagu ja 3 ööpäeva tundusid nädalana! Mulle meeldis väga hommikune jooga, lõkketseremoonia ja tantsud.
Merit
Väga mõnus tasakaal oli praktikate ja vaba aja vahel ning teooria osa vahel. Oli aega analüüsida, endast läbi lasta ja kinnistada. Imehea ja naudinguid täis toit.
Liina
Need päevad olid hästi mõnusa energia, voolavuse ja väega ühisolemised. Aeg oli mõnusalt täidetud, samas jõudis ja enesega olla. Kogesin ka väljakutseid ja võitlust endaga, mis päädis mõnusa rahuloluga. Laagri korraldus ja toit oli super.Mulle meeldis, et tegime mitmeid erinevaid praktikaid.
Helen
Olen õnnelik, et otsustasin retriidile tulla. Saavutatud meelerahu nende päevade jooksul on imeline. Tänan imemaitsvate söökide eest ja korraldus oli suurepärane.
Karin
Kehalised ja vaimsed praktikad on tasakaalus, sai nutta ja naerda, võrratud, väekad naised ümberringi. Fantastilised, maitsvad söögid ja koht. Super!
Kersti
Läksin Andra poolt korraldatud Naitselaagrisse, et igapäevasest rutiinist eemalduda ja kogeda midagi uut. See, kuidas Andra mängulise kergusega juhendas töötubasid, lahendas erinevaid olukordasid ja hoidis ruumi oli muljetavaldav. Naistelaager oli väga hästi ülesehitatud oma erinevate vaimsete ning füüsiliste praktikatega, mida omakorda toetas tervislik toitumine (taimetoidud) Oli väga vabastav ja lõõgastav nädalavahetus, mida kordan hea meeelga ja soovitan seda kogemust ka teistele.
Kaja
Tänan imelise nädalavahetuse eest! See oli justkui paradiisis kõik. Uued teadmised ja praktikad, huvitavad naised, megaenergia meid saatmas. Huvitav programm, üliäge koht, superkorraldus, toitlustus ja mega ilm.

Fotomeenutus varasematest laagritest

Scroll to Top