ARMASTUSE TEEKOND

21 päeva

online 

Armastuse energia on puhas ja kõrge energia. Kui kulged armastuse energia voos, siis kiirgad ka enda ümber rohkem armastust.

21 päevane armastuse teekond aitab sul resoneeruda puhta armastuse energiaga, mis on hirmust, kadedusest, kurjusest vaba. Armastuse energias kulgedes kiirgad seda välja ka teistele ning kogu sul elu hakkab kulgema armastuse voos.

Mida me teeme?

Teeme kaks korda nädalas online joogapraktikat (nii asana, pramayamat kui meditatsiooni),  keskendumisega energiakeskuste avamisele oma kehas, peamine fookus on südamekeskusel. Joogatunnid on lives, st. saan sind zoomi kaamera vahendusel ka korrigeerida ja personaalselt juhendada. 

Lisaks saad ligipääsu online materjalidele, mis aitavad endas selgust luua ja ühenduses olla armastuse energiaga. Olen kokku pannud nii harjutusi, meditatsioone ja hingamistehnikaid, mis sind teekonnal toetavad

Kohtume kahel korral ka küsimuste vastuste tugisessioonidel, kus sul on võimalus minult küsida või arutada esile kerkinud teemadel. Lisaks saad endale materjale, mis aitavad meie kohtumiste vahelisel ajal iseseisvalt teemaga tegeleda.

Kellele?

Sobib kõigile – meestele, naistele, kõigile, kes soovivad olla täna paremad kui eile, olla kõrgemas energias ja elada armastuses.

Sinu panus

Vajad igapäevaseks meditatsiooniks ja muudeks praktikateks 30minutit ning 2 korda nädalas jooga praktikateks tund aega. Lisaks kohtume kahell korral a 45min programmis osalejatega online ja siis on võimalus rääkida, küsida, arutleda üles kerkinud teemadel.

Investeering: 75€

Scroll to Top