Naistelaager "Elamine harmoonias ja armastuses"

2024 juuni

Kvaliteeteeg endale, et toetavas keskkonnas luua oma ellu rohkem harmooniat ja rahulolu

Me kõik soovime elada harmoonias ja armastuses, selleks aga tuleb need omadused luua kõigepealt iseendas. Tavaelus me kipume süüdistama teisi inimesi ja olukordi ma ebaõnnes aga kui me võtame vastutuse oma mõtete, uskumuste, mineviku, oma energia eest ja hakkame elama enda seest väljapoole, toimub meie maailmas nihe – oleme armastuses ja harmoonias iseenda ja ümbritsevaga.

Laagri käigus tõstame oma vibratsiooni jooga praktika abil, puhastume tule ja vee rituaalil, õpime, kuidas luua oma elus rohkem õnnelikkust, kuidas saada parem kontakt oma intuitsiooniga  ja olla harmoonias oma tõeliste soovidega. Vaatame ka erinevaid naisarhetüüpe ning seda, kuidas nende enargiatega igapäevaelus ühendust saada, et kulgeksime läbi elu kerguse ja rahuga, naiselikuna. Meie päevades on tantsu, mängulisust ja olemise rõõmu. 

 Kindlasti saad ka rohkem teada jooga filosoofiast, tantrast, teadlikust seksuaalsusest ning kuidas ja miks kõike seda oma argiellu integreerida.   

 

See laager on sulle kui sa:

Millal laager toimub ja mis see maksab?

Ajakava: Laager algab  6.juunil  kl 17:00 ja lõpeb 9.juunil kell 16:00, oluline on kohal olla algusest lõpuni, nii et tee endale need päevad täiesti vabaks!

Panus laagri eest:

400 eur, 50% tasuda registreerimisel, ülejäänud laagrisse saabumisel 

Hind sisaldab:  majutust 3ööks  kahestes tubades, 9 maitsvat vegan söögikorda, taimeteed ja maitsevett kogu laagri ajal, sauna ja saunarituaali, mitmekülgset ja hoolikalt läbimõeldud programmi, uusi teadmisi ja kogemusi ja kindlasti ka uusi toredaid sõpru! 

 Kui sul ei ole oma sõiduvahendit või soovid sõitu kellegagi jagada, anna sellest teada ja aitame jagada soovijad autodesse!

Läbiviijast

Laagrit viib läbi Andra Saimre. Viimased kuus aastat on Andra end põhjalikult koolitanud ja arendanud joogakoolis Taimaal ja Indias, läinud süvitsi iidsesse jooga filosoofiasse, tantrasse ja teadliku seksuaalsuse ja suhete teemadesse. Andra on  läbinud Agama Yoga-s jooga tasemeõppe 600h ulatuses (Yellow Sash) ning Dvine Yoga 200hRYS joogaõpetaja kursuse. 

Andra on ka reiki meister, hüpnotisöör ning  lifecoach, kes aitab inimestel soovitud muutused oma ellu tuua ning elada autentset ning harmoonilist elu.   Andra on järjekindel õppija ja avastaja ning armastab inspireerida inimesi end arendama  ja proovima midagi uut, vaadata ka igapäevaseid asju täiesti uue ja sügavama pilguga. Loe edasi >>

lootus

Osalejate kogemused

Andra naistelaager annab suurepärase ülevaate jooga olemusest ning laseb osalejal endal enda avastamisega algust teha. Laagris ei teki kordagi tunnet, et sa pole õiges kohas ning kui see läbi saab, siis on kahju ning raske sellest meeleolust lahkuda. Andra ise on õpetajana armas, hooliv ning tekitab igas osalejas tunde, et temaga tegeletakse personaalselt 🙂 Soovitan soojalt - laager on suurepärane võimalus argielust mõneks päevaks eemale saada ning midagi tõeliselt meeldivalt ainult iseendale pakkuda!
Enel
Laager oli imetore, kõike oli parasjagu ja 3 ööpäeva tundusid nädalana! Mulle meeldis väga hommikune jooga, lõkketseremoonia ja tantsud.
Merit
Väga mõnus tasakaal oli praktikate ja vaba aja vahel ning teooria osa vahel. Oli aega analüüsida, endast läbi lasta ja kinnistada. Imehea ja naudinguid täis toit.
Liina
Need päevad olid hästi mõnusa energia, voolavuse ja väega ühisolemised. Aeg oli mõnusalt täidetud, samas jõudis ja enesega olla. Kogesin ka väljakutseid ja võitlust endaga, mis päädis mõnusa rahuloluga. Laagri korraldus ja toit oli super.Mulle meeldis, et tegime mitmeid erinevaid praktikaid.
Helen
Olen õnnelik, et otsustasin retriidile tulla. Saavutatud meelerahu nende päevade jooksul on imeline. Tänan imemaitsvate söökide eest ja korraldus oli suurepärane.
Karin
Kehalised ja vaimsed praktikad on tasakaalus, sai nutta ja naerda, võrratud, väekad naised ümberringi. Fantastilised, maitsvad söögid ja koht. Super!
Kersti
Läksin Andra poolt korraldatud Naitselaagrisse, et igapäevasest rutiinist eemalduda ja kogeda midagi uut. See, kuidas Andra mängulise kergusega juhendas töötubasid, lahendas erinevaid olukordasid ja hoidis ruumi oli muljetavaldav. Naistelaager oli väga hästi ülesehitatud oma erinevate vaimsete ning füüsiliste praktikatega, mida omakorda toetas tervislik toitumine (taimetoidud) Oli väga vabastav ja lõõgastav nädalavahetus, mida kordan hea meeelga ja soovitan seda kogemust ka teistele.
Kaja
Tänan imelise nädalavahetuse eest! See oli justkui paradiisis kõik. Uued teadmised ja praktikad, huvitavad naised, megaenergia meid saatmas. Huvitav programm, üliäge koht, superkorraldus, toitlustus ja mega ilm.

Fotomeenutus varasematest laagritest

Scroll to Top