Nõustamine

SINU HELGE ELU TEEJUHT

Autentne. Inspireeritud. Õnnelik.

Kuidas ma sind toetan?

Soovid olla autentne, inspireeritud, õnnelik?  Hoian sul piltlikult öeldes käest ning aitan astuda sammud helgema elu poole. Aitan näha nii sinu tugevusi kui ka nõrkusi ning seeläbi suunata sind teeotsale, mis viib harmoonilise ja õnnelikuma elu poole.

Olen Sinu teejuhiks inspireerivate ja abistavate sessioonidega, mille  käigus aitan Sul läbi õigete küsimuste ja praktiliste harjutuste leida enda seest vastused oma küsimustele. Aitan Sul näha Sinu potentsiaali, et teha enda elus soovitavaid muudatusi. Vajadusel kasutan abivahendina ka hüpnoosi, et kiiremini sinu alateadvus soovitud muudatuste lainele häälestada. Lähenen Sinu probleemile või eesmärgile holistlikust perspektiivist, see tähendab, et vaatame Sinu elu suurt pilti, elu kui tervikut. Elu on tervik ja ainult tervikuna sellele lähenedes, saame tunda end rahulolevana. Minu tööriistakohvris on lisaks klassikalisele coachimisele teadmised inimesest kui tervikust läbi jooga teadmiste, hüpnoosi, autentse suhtlemise, astroloogia, tantra.

Millega peaksid arvestama:

küsi endalt

Kas see on mulle?

Kas tunned, et asjad võiksid paremini minna? Kui tunned, et praegusel hetkel elatud elu ei paku sulle täit rõõmu ja sa ei tunne end väeka ja loomingulise hingena, viivitad ja leiad vabandusi, et oma unistusi mitte ellu viia, vajad muudatusteks inspiratsiooni ja julgustust, rohkem rõõmu ja märkamist, vajad tuge, et viia ellu suuremat muudatust oma elus või jõuda selgusele, kas see muudatus on just see, mida tegelikult soovid.

minu ekspertiis

Teadlikkus iseendast,  teadlikud suhted, enesekindlus, julgus, sisemises rõõmus ja tasakaalus elamine,  transformatiivsed muudatused elus s.h. karjäärimuudatused, jooga elustiil, inimene ja maailm kui energia.

Klientide kogemused

9 kootsingu sessiooni Andraga oli kvaliteetaeg ja hea kingitus iseendale. Need olid suurepärased hetked enesesse vaatamist koos kellegiga, kes “hoidis” käest kinni ja pakkus tuge, kui veidi hirmus hakkas. Paljud hirmud said võidetud ning lisaks jäi igaveseks käeulatusse suurepärane “tööriistakast” harjutustega, mis aitavad taas tasakaalu taastada, kui see mingitel hetkedel taas kõikuma lööb. Ja seda teeb ta kindlasti! Aitäh Sulle Andra!
Indrek
Mulle meeldis Andra juhitud protsess, kus otsekohesed küsimused aitasid endasse paremini süüvida ja vastuseid leida. Ka kodused ülesanded aitasid sessioonil räägitut veelgi kinnistada ja aitasid eesmärgi saavutamisele kaasa. Väga hea oli saada tagant järele kokkuvõte sessiooni teemadest ja tulemusest. Aitäh!
Kaja
I would highly recommend Andra's coaching sessions as they truly helped me to gain more confidence in myself, create a more structured vision of my dream as well as think of the first steps that I can take towards my goal. Andra always offered new points of views, ideas and encouragement to start. Thank you for everything!
Aiste

Alusta oma teed autentse ja õnneliku elu poole

Vali programm, mis vastab sinu vajadustele või lepime kokku just sinu vajadustest lähtuva ajakava.

Särav ja rahul

3 kuu jooksul saad enda jaoks selgeks, milline on autentne sina, kuidas elada õnnelikult, sisemise rahu ja rõõmu ruumis ja teha sinu jaoks õigeid valikuid.
Kui tuled sooviga teha konkreetseid elumuudatusi näiteks karjäärimuudatusi, siis töötamegi selle eesmärgi nimel aga vaatan sind alati kui tervikut ning nii võib välja kooruda ka teisi aspekte, millele peame tähelepanu pöörama. Vajadusel kasutame sinu alateadlikke mustrite muutmisel ka hüpnoosi või NLP abi. Elu on tervik ja ainult tervikuna sellele lähenedes, saame tunda end sisemiselt rahulolevana ja tasakaalus.

Programmi kestus 3 kuud
Üks ühele veebiseansid keskmiselt 10 päeva tagant. Seansid kujunevad vastavalt sinu olukorrale ja eesmärgile, minu käsutuses on korralik tööriistakast, et sind teekonnal toetada.
Lisaks üks ühele sessioonidele on sul võimalus soovi korral kord nädalas kontakteeruda küsimuste ja täpsustuse korral.

Investeering: 888€ PAKKUMINE: liitu hiljemalt 15.märtsil 2024 ning programmi hind on sulle 444€

Oma elu meister

Kui soovid ellu kutsuda suuremaid muudatusi, mis oleksid kooskõlas sinu autentse soovi ja nägemusega, muuta oma mõtte - ja käitumismustreid, siis see programm toetab sinu transformatsiooni pikemaajaliselt.
Programmi kestus 6 kuud,
millest esimesel 3 kuul kohtume keskmiselt iga 10 päeva tagant
ning järgmisel 3 kuul paar korda kuus,

Lisaks on sul võimalus soovi korral kord nädalas kontakteeruda küsimuste ja täpsustuse korral.

Investeering: 2222eur
  • Enne programmiga liitumist teeme esimese kõne, et saaksime omavahel tuttavaks ja veenduksime, et sobime edasiseks koostööks.
  • Esimene kõne ei kohusta sind programmiga liituma.

NB! Sinu broneerimisel sisestatud emaili ei avaldata kolmandatele osapooltele ja kasutatakse vaid sessiooni kokkuleppimiseks ja sellega seotud kommunikatsiooniks.

Scroll to Top