Õpitoad ja laagrid

Naiste väe ja meelerahu retriit

29.juuni .-1.juuli 2023

vees sulistamine

Aeg sinule, armas naine, et leida meelerahu, vägi ja oma sisemine kuninganna

Meelerahu ja väe retriit  pakub sulle võimalust, et äratada oma sisemine kuninganna!  Retriidi käigus kogeme, kuidas nautida täielikult naiseks olemise voolavat energiat, kuidas olla heas kontaktis ja harmoonias oma tõeliste soovidega. Avastame mängulisust ja olemise rõõmu. 

Lubame omale kolme päeva jagu avastamisrõõmu, maagilist transformatsiooni, liikumist, tantsu, naeru, vaikust, uue loomist, armastust.

Retriit sobib kõigile, kes soovivad kogeda tõelist rõõmu naiseks olemisest, kes usuvad, et koos loomises peitub vägi. Rohkem infot >>

MINA, SINA, MEIE

Rohkem lähedust ja särtsu suhtesse!

suhete töötuba

See kolmest osast koosnev  töötuba sobib Sulle kui oled olnud kaaslasega koos juba kümme või rohkem aastat ja ka siis kui oled alles suhte alguses ning soovid rajada suhte püsivale vundamendile. Nii neile, kes tunnevad kerget väsimust või tüdimust suhtest kui neile, kes  otsivad lahendusi, et hoida oma suhe värskena.

Luban, et avastad enda jaoks uusi võimalusi, kuidas ennast lähisuhtes avada ning koosolemisse rohkem lähedust, rõõmu ja naudinguid tuua.

Loon teile turvalise ruumi, kus on ühte põimunud  teadmised tantrast, teadlikust suhtest ja  autentsest suhestumisest. Tule avatud meelega  valmis proovima midagi uut.

Töötuba koosneb  75% praktilistest harjutustest, mida saate  oma igapäeva ellu rakendada. 

Hetkel toimub vastavalt tellimusele, pane kokku vähemalt 3 paarist koosnev punt ja anna endast märku!

Scroll to Top